Музичний документальний фільм «Димна Суміш: між пеклом і раєм»

Музичний документальний фільм «Димна Суміш: між пеклом і раєм»

Опис:

Ідея документального фільму про гурт «Димна Суміш» з’явилася в нашої команди влітку 2017-го. Тоді музиканти повернулися на сцену після багаторічної перерви і ми вирішили зняти разом декілька лайвів, які згодом переформатували в повнометражний документальний фільм.

 

Завдання:

Все почалося з лайвів, які ми хотіли записати в цікавій локації. З’явилась ідея це зробити на баржі, що буде пливти по Дніпру. Логістика вирішувала все — треба було винайняти баржу, спланувати маршрут, знайти й доставити всю музичну та знімальну техніку.

Потім ми записали великі інтерв’ю з кожним із музикантів, відзняли декілька концертів гурту в різних містах України і зрозуміли, що в нас є матеріал на документальний фільм. Потім був довгий етап пошуку й оцифрування архівних фото/відео гурту, монтажу, зведення звуку і постпродакшну.

Так у нас вийшов фільм «Димна Суміш: між пеклом і раєм».

 

Результати:

Прем’єра фільму відбулася в листопаді 2017-го в кінотеатрі «Київ» при повному солдауті й додатковому показі в «Кінопанорамі». Фільм отримав багато відгуків від журналістів та музикантів, а у січні 2018-го його показали у мережі кінотеатрів «Планета кіно» у Львові, Харкові, Одесі та Києві.

Дивіться повну версію фільму на YouTube та читайте історію його створення на Привіт/media.

Відео

Making of

Фото

Поділитися
Наступний кейс Промо для Посольства Швеції