Відео Floating Points: фантастичні квіти і як їх знімати

30 Серпня, 2019

Нове музичне відео Floating Points «Last Bloom» — це магічні пейзажі, де проростають паростки, розквітають розкішні квіти і засвічується плетиво коренів. Здавалося б, у якийсь момент має з’явитися Бйорк, це в її стилі.
Кадри з відео Floating Points — Last Bloom

Відео зробила студія Hamill Industries. Зйомки тривали 30 днів. Команда будувала моделі фантастичних пейзажів з ґрунтом, водою і рослинами. А потім конструювала і програмувала систему кріплень і слайдерів для світла та камер, щоб вони плавно рухалися цим вигадливим світом.

Більшість ефектів були створені в реальності, а не додавалися на постпродакшні. Їх створювали за допомогою лазерів, моушн-контролю і запрограмованого LED освітлення. Таймлапси знімалися по декілька днів — рух камер був заздалегідь запрограмований.

У фінальній частині відео глядач пірнає в нору. Для цього створили понад 14 метрів тунелю, який частково будували, а частково друкували на 3D  принтері.

Floating Points — проєкт англійського електронного музиканта та нейронауковця Сема Шепарда. Минулого літа він виступав у Києві на фестивалі Brave! Factory. У жовтні виходить новий альбом артиста і Hamill Industries створять також лайв-шоу для його туру.

Hamill Industries — студія з Барселони. Свій підхід описують: «Експериментальний сторітелінг, що базується на дослідженнях». Команда уже робила музичні відео та шоу, музейні проєкти і рекламу для Adidas і Converse.

Як бути русалкою. Коротка інструкція